Quintas De Bolivar
| Wi-Fi | Δωρεάν πάρκινγκ | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Έχει επίσης ιδιωτική στάθμευση.
Iglesia San Roque απέχει σε απόσταση μόνο 5 λεπτών με τα πόδια, ενώ Centro Vacacional Las Delicias απέχει 2 χλμ. από το άνετο ξενοδοχείο Quintas De Bolivar. Άνετη τοποθεσία προσφέρει εύκολη πρόσβαση στις γύρω πόλεις, όπως Guatavita 83 χλμ. μακριά.
Το άνετο ξενοδοχείο διαθέτει ιδιωτικά μπάνια στα δωμάτια.
Οι επισκέπτες μπορούν να απολαύσουν χρόνο στο μπαρ πισίνας.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Iglesia San Roque300 μ.
- Centro Vacacional Las Delicias1,9 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Δωρεάν πάρκινγκ
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Στο δωμάτιο
- Ταράτσα
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Έχει πάρκινγκ στο άνετο ξενοδοχείο Quintas De Bolivar;
Στη διάθεση των πελατών του το άνετο ξενοδοχείο Quintas De Bolivar έχει ιδιωτική στάθμευση δωρεάν. - 🕗
Τι ώρα γίνεται το check-out σε τo ξενοδοχείο Quintas De Bolivar;
Σε τo ξενοδοχείο Quintas De Bolivar μπορείτε να κάνετε check out στις 11:00. - 🚪
Τι δωμάτια προσφέρει το άνετο ξενοδοχείο Quintas De Bolivar;
Το άνετο ξενοδοχείο Quintas De Bolivar προσφέρει Δωμάτιο και Διαμέρισμα. - ❓
Μπορούμε να φέρουμε το κατοικίδιό μας σε aparthotel;
Ναι, σε aparthotel επιτρέπονται κατοικίδια.