Quintas De Bolivar
| Wi-Fi | Darmowy parking | Zwierzęta domowe Przyjazny zwierzętom |
Na terenie obiektu znajduje się również prywatny parking samochodowy.
Centro Vacacional Las Delicias leży w prawie 2 km. Dogodna lokalizacja zapewnia łatwy dostęp do okolicznych miast, takich jak Guatavita, które oddalone o 83 km. Inne pobliskie atrakcje to Iglesia San Roque w około 400 m.
Pokoje gościnne w hotelu Quintas De Bolivar zapewniają balkon i w pełni wyposażoną kuchnię. Dostępna jest również prywatna łazienka. Są one również wyposażone w prywatne łazienki.
W barze przy basenie znajduje się miejsce do wypoczynku.
- Lokalne atrakcje
- Iglesia San Roque300 m
- Centro Vacacional Las Delicias1,9 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Wi-Fi
- Darmowy parking
- Przyjazny zwierzętom
Do dyspozycji gości w pokoju
- Taras
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Czy w hotelu Quintas De Bolivar dostępny jest parking?
Tak, hotel Quintas De Bolivar ma prywatny parking samochodowy za darmo. - 🕗
Jaka jest godzina wymeldowania w hotelu Quintas De Bolivar?
Goście hotelu Quintas De Bolivar muszą wymeldować się o 11:00. - ❓
Czy możemy zabrać nasze zwierzęta do wygodnego hotelu Quintas De Bolivar?
Tak, zwierzęta są dozwolone w hotelu Quintas De Bolivar.